III FinTech Digital Congress i II InsureTech Digital Congress

Facebookpinterestlinkedin

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że EFFP Polska zostało Patronem Honorowym III FinTech Digital Congress oraz II InsureTech Digital Congress

Digitalizacja, postęp technologiczny, antycypacja zmieniających się wymagań klientów cyfrowych, innowacyjne modele biznesowe, zmiany w regulacjach i ujednolicanie rynku usług – wszystko to napędza dynamiczny rozwój branży fintech, mającej coraz szerszy wpływ na obecny i przyszły układ rynku usług finansowych.

III FinTech Digital Congress

Już po raz trzeci, w dniach 23-24 listopada 2017 r. w warszawskim Hotelu Westin odbędzie się konferencja zrzeszająca uczestników i twórców dynamicznie rosnącej branży fintech w tym przedstawicieli dojrzałego sektora finansowego, start-upów oraz inwestorów i przedstawicieli funduszy inwestycyjnych.

Wysoki poziom merytoryczny konferencji zapewnią zaproszeni prelegenci:

 • Hesus Inoma, Founder & CEO, WeSavvy, Ireland
 • Imran Khan, Head of Communications, Wirex
 • Charles Delingpole, CEO, Comply Advantage
 • Michał Panowicz, Chief Product and Information Officer, Kreditech
 • Grzegorz Pawlicki, Director of Innovation & Customer Experience, PKO Bank Polski
 • Paweł Kuskowski, Prezes Zarządu, Coinfirm

FinTech Digital Congress odbywa się symultanicznie z drugą edycją InsurTech Digital Congres – konferencji poświęconej wdrażaniu nowoczesnych technologii w branży ubezpieczeniowej.Patronem Honorowym

Zapraszamy do zapoznania się z foto i wideo relacją z poprzedniej edycji, która odbyła się w maju jako jedna z trzech ścieżek FutureTech Congress.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: fintechdigitalcongress.pl oraz Facebooku i Twitterze

II InsureTech Digital Congress

W dniach 23-24 listopada 2017 r. w Hotelu Westin w Warszawie, odbędzie się kolejna edycja InsurTech Digital Congress, stanowiąca elitarne spotkanie kluczowych uczestników branży insurtech, prowadzące do dyskusji i prezentacji case study analizujących trendy i kierunki rozwoju sektora ubezpieczeń.

Podczas dwóch dni poddany zostanie analizie polski rynek insurtech i jego wizerunek na tle rynków zachodnich, prelegenci poruszą kwestie związane z Usage-Based Insurance, dyrektywą PSD2, digitalizacją procesów, analizą danych, AI, blockchain oraz modelami współpracy między firmami hightech oraz start-upami.

Wysoki pozniom merytoryczny zapewniom Prelegenci, min.:

 • Krystian Zajac, CTO & Co-Funder, Neos
 • Tobias Sonndorfer, CFA, Client Executive at Munich Re (Group)
 • Rafał Mosionek, Zastępca Prezesa Zarządu, Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group; Członek Zarządu, Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group
 • Adam Rozwadowski, Prezes Zarządu, EnelMed
 • Agnieszka Wrońska, Prezes Zarządu, Link4

InsurTech Digital Congress odbywa się symultanicznie z trzecią edycją FinTech Digital Congress, poświęconą wdrażaniu nowoczesnych technologii do sektora finansowego.

Zachęcamy do zapoznania się z foto i wideorelacją z I InsurTech Digital Congress, który w maju odbył się jako jedna z 3 ścieżek FutureTech Congress.

Organizatorem wydarzeń jest MMC Polska.

Z pozdrowieniami,

Zarząd EFFP Polska

Facebookpinterestlinkedin