DISCOVERIA- narzędzie do Planowania Finansowego- JUŻ DOSTĘPNE

Facebookpinterestlinkedin

 

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się ze specjalną ofertą dedykowaną Certyfikowanym Doradcom Finansowym.

Przedstawiamy platformę DISCOVERIA, czyli narzędzie wsparcia sprzedaży, stworzone z myślą o Doradcach Finansowych i Pośrednikach Finansowych.

www.discoveria.pl

Na platformie znajduje się aplikacja PROFIL FINANSOWY, czyli proste i syntetyczne narzędzie do planowania finansów osobistych – dla doradców finansowych i pośredników finansowych wspierające ich usługi oraz dla osób indywidualnych zapewniający planowanie budżetu domowego i bezpieczeństwa w zakresie odpowiedniego doboru produktów ubezpieczeniowych i finansowych oraz zabezpieczenia majątku i sukcesji.

PROFIL FINANSOWY spełnia wymagania narzucane koniecznością realizacji procesu doradztwa i sprzedaży w obszarze adekwatności oraz MIFID II.

 

 

Zapraszamy również do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, gdzie prezentujemy Profil Finansowy krok po kroku, od metodyki po szczegółowe funkcjonalności aplikacji:

 

Osoby zainteresowane DARMOWYM przetestowaniem aplikacji, a także kupnem pełnej wersji zapraszamy do kontaktu poprzez stronę www.analitica.pl lub pod adresem  discoveria@analitica.pl

 

Facebookpinterestlinkedin