Lista Certyfikowanych Doradców

Lista Certyfikowanych Doradców zawiera osoby, będące Członkami Stowarzyszenia €FFP Polska, którzy zdali egzamin przed Komisją Egzaminacyjną i uzyskali Certyfikat honorowany na terenie Unii Europejskiej EFG® i/lub EFC®.

Stowarzyszenie w zakresie tych osób zapewnia i nadzoruje proces aktualizowania wiedzy Doradców Finansowych, a także zgodność prowadzenia działalności z zasadami etycznymi, do których Certyfikowani Doradcy Finansowi zobowiązali się podpisując Oświadczenia Wiążące.

 

INFORMACJA DLA KLIENTA

O ważności certyfikatu informuje hologram zamieszczony z lewej strony certyfikatu. Certyfikat z nieaktualną datą na hologramie jest NIEWAŻNY.

O ważności legitymacji informuje hologram zamieszczony na odwrocie legitymacji. W przypadku braku hologramu na dany rok legitymacja jest NIEWAŻNA.

 

Certyfikowani Doradcy Finansowi Członkowie Europejskiej Federacji Doradców Finansowych Polska (€FFP Polska) oraz European Federation of Financial Advisors and Intermediares (FECIF Bruksela – http://www.fecif.org)

 

LP. NAZWISKO I IMIĘ MIEJSCOWOŚĆ NR LICENCJI
1 DANIELEWSKA MAGDALENA WARSZAWA Pl.08.EFG.00770
2 KRZAK PIOTR ZAMOŚĆ / WARSZAWA PL.15.EFC.00145
3 LEWANDOWSKI MAREK INOWROCŁAW PL.07.EFC.00008
4 LIPIŃSKA JOANNA BYDGOSZCZ PL.07.EFC.00009
5 LIPIŃSKI PIOTR BYDGOSZCZ PL.16.EFG.01644
6 MARCINIUK MICHAŁ GDYNIA PL.11.EFG.01287
7 STANISŁAWEK REMIGIUSZ POZNAŃ PL.13.EFG.01516
8 WESOŁOWSKI KRYSTIAN USTRONIE PL.16.EFG.01649
9 ZARAWSKI ZBIGNIEW KATOWICE PL.09.EFC.00081
10 ZAŚKO ANGELIKA ZAMOŚĆ /WARSZAWA PL.15.EFC.00141
11 ZIĘBA-SZKLARSKA MARTA WARSZAWA PL.07.EFC.00032
12 ZIĘBA FRANCISZEK WARSZAWA PL.07.EFG.00373

 

 

€uropean Financial Consultant (EFC®)

Certyfikowani Doradcy Finansowi – II stopień certyfikacji

 

LP NAZWISKO I IMIĘ MIEJSCOWOŚĆ NR LICENCJI EFC®
1 BEŁDOWSKI MAREK CZARNOCIN PL.08.EFC.00054/PL.07.EFG.00554
2 DOBIESZ PRZEMYSŁAW GDAŃSK PL.15.EFC.00146/PL.11.EFG.01312
3 DUBEL DOROTA RADOMSKO PL.12.EFC.00104/PL.11.EFG.01217
4 DR ANDRZEJ FESNAK WARSZAWA/ KATOWICE PL.08.EFC.00039/PL.07.EFG.00259
5 GIBASIEWICZ-JAGODZIŃSKA GRAŻYNA OSTRÓW WIELKOPOLSKI PL.12.EFC.00106/PL.11.EFG.01192
6 GRZYMAŁA DARIUSZ WARSZAWA PL.08.EFC.00056/PL.07.EFG.00596
7 GRZYBOWSKI CEZARY BĘDZIN PL.15.EFC.00144/PL.11.EFG.01252
8 KRELI ZBIGNIEW WROCŁAW PL.12.EFC.00109/PL.11.EFG.01212
9 KRZAK PIOTR ZAMOŚĆ/WARSZAWA PL.15.EFC.00145 /PL.13.EFG.01560
10 KRZYŻANOWSKI REMIGIUSZ WARSZAWA PL.10.EFC.00090 /PL.10.EFG.00976
11 KUKIZ IZABELA WARSZAWA PL.14.EFC.00134/PL.11.EFG.01292
12 LEWANDOWSKI MAREK BYDGOSZCZ/ INOWROCŁAW PL.07.EFC.00008/PL.07.EFG.00388
13 LIPIŃSKA JOANNA BYDGOSZCZ PL.07.EFC.00009
14 MARCINEK JOLANTA LEGNICA PL.12.EFC.00111
15 PĘKALSKI ROMUALD KATOWICE PL.10.EFC.00088/PL.07.EFG.00354
16 PĘKAŁA DAWID ZIELONA GÓRA PL.10.EFC.00093/PL.09.EFG.00865
17 SKUPIN ANDRZEJ SZCZECINEK PL.07.EFC.00025/PL.07.EFG.00207
18 STASIAK PIOTR ŚWIECIE NAD WISŁĄ PL.14.EFC.00138/PL.13.EFG.01549
19 STRYJAKIEWICZ RENATA TRZCINICA PL.12.EFC.00119/PL.11.EFG.01256
20 TOPKA ZYTA MALBORK PL.15.EFC.00154/PL.16.EFG.01635
21 WACŁAWIK HENRYK ZIELONKA PL.07.EFC.00031/PL.07.EFG.00249
22 WALCZAK ANDRZEJ OPOCZNO PL.15.EFC.00149/PL.16.EFG.01637
23 WIERCIOCH PAWEŁ SKIERNIEWICE PL.12.EFC.00124/PL.11.EFG.01111
24 WIŚNIEWSKI GRZEGORZ CHEŁMŻA / TORUŃ PL.10.EFC.00086 /Pl.09.EFG.00880
25 WÓJCIK ZBIGNIEW OLSZTYN PL.14.EFC.00140/PL.13.EFG.01550
26 ZAŁUCKI ROBERT KOSTRZYN NAD ODRĄ PL.10.EFC.00095/PL.11.EFG.01078
27 ZARAWSKI ZBIGNIEW KATOWICE PL.09.EFC.00081
28 ZAŚKO ANGELIKA ZAMOŚĆ / WARSZAWA PL.15.EFC.00141/PL.13.EFG.01559
29 ZIĘBA-SZKLARSKA MARTA WARSZAWA PL.07.EFC.00032

 

€uropean Financial Guide (EFG®)

Ekspert w doborze produktów finansowych – Ekspert w doborze produktów finansowych – I stopień certyfikacji

 

LP NAZWISKO I IMIĘ MIEJSCOWOŚĆ NR LICENCJI EFG®
1 ADAMUS PAWEŁ WARSZAWA PL.14.EFG.01599
2 BADURA JOLANTA KOKOTÓW PL.12.EFG.01404
3 BARCZYK ANNA WOLBROM PL.12.EFG.01428
4 BATHIS ZBYSZEK BYDGOSZCZ PL.10.EFG.00981
5 BIELIŃSKI ANDRZEJ SZCZECIN PL.11.EFG.01167
6 BIESIADA SŁAWOMIR ŁÓDŹ PL.10.EFG.00955
7 BOCZEK BOGDAN ŁYSZKOWICE PL.11.EFG.01261
8 CEBULA PIOTR WIELICZKA PL.11.EFG.01337
9 CHABERKO ZBIGNIEW KRAKÓW PL.11.EFG.01354
10 CIORGA PIOTR WARSZAWA PL.10.EFG.00910
11 DANIELEWSKA MAGDALENA WARSZAWA PL.08.EFG.00770
12 DENEKO WOJCIECH MIŃSK MAZOWIECKI PL.16.EFG.01612
13 DOBROWOLSKI WALDEMAR RACIBÓRZ PL.13.EFG.01530
14 DOMAŃSKA ANNA NOWY DWÓR MAZOWIECKI PL.17.EFG.01669
15 DOMAŃSKI MIROSŁAW SOSNOWIEC PL.07.EFG.00083
16 DOMAŃSKI RAFAŁ WARSZAWA PL.11.EFG.01308
17 FIGAS HANNA GDYNIA PL.07.EFG.00065
18 GRODZKA-MALINOWSKA JOANNA KATOWICE PL.07.EFG.00085
19 IMIOŁEK JANUSZ OLEŚNICA PL.10.EFG.00987
20 IRANOWSKI JANUSZ KRAKÓW PL.07.EFG.00264
21 KACZMARCZYK STANISŁAW KRAKÓW PL.16.EFG.01618
22 KACZMAREK ROBERT SZCZECIN PL.16.EFG.01619
23 KAPUSTA AGNIESZKA MIRZEC(WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE) PL.17.EFG.01668
24 KAMIENIAK BOGDAN GLIWICE PL.13.EFG.01533
25 KNAPCZYK ANDRZEJ SZCZECIN PL.16.EFG.01620
26 KOLASIŃSKI RAFAŁ IŁAWA PL.16.EFG.01621
27 KOWALSKI MATUSZ ŁUKÓW PL.14.EFG.01593
28 KREJA ŁUKASZ GDAŃSK / SOPOT PL.11.EFG.01309
29 KRIUCZKOW KONSTANTIN KRAKÓW PL.11.EFG.01278
30 KULWICKI ANDRZEJ KRAKÓW Pl.13.EFG.01473
31 KUŹMICZ WITALIS KRAKÓW PL.11.EFG.01270
32 LESIUK REMIGIUSZ WARSZAWA PL.13.EFG.01490
33 LIPIŃSKI PIOTR BYDGOSZCZ PL.16.EFG.01644
34 MARCINIUK MICHAŁ GDYNIA PL.11.EFG.01287
35 MARSZAŁEK ANDRZEJ WARSZAWA PL.17.EFG.01672
36 MICHALSKI JAKUB MĘCINKA PL.17.EFG.01663
37 MIKA ADAM KRAKÓW PL.11.EFG.01349
38 MIŚKIEWICZ ELWIRA SZCZECIN PL.17.EFG.01671
39 MŁODZIANOWSKI MARIUSZ WARSZAWA PL.08.EFG.00727
40 MOZER MAREK ŁÓDŹ / WARSZAWA PL.11.EFG.01087
41 OLEKSIUK STANISŁAW WARSZAWA PL.17.EFG.01666
42 OBŁĄK PIOTR WARSZAWA PL.07.EFG.00275
43 ORGANIAK ALEKSANDRA GDAŃSK PL.10.EFG.00999
44 PUCHALA ALICJA SŁUPSK PL.11.EFG.01064
45 PIĄTEK MARCIN KRAKÓW PL.11.EFG.01063
46 RATAJ JAN OPOLE PL.07.EFG.00127
47 REĆKO SYLWESTER KRUKLANKI PL.08.EFG.00775
48 RÓWNIAK DANUTA OSIEK PL.11.EFG.01453
49 SALUS TOMASZ WARSZAWA Pl.11.EFG.01300
50 SAŁDAK-PASIK JOLANTA WARSZAWA PL.07.EFG.00106
51 SKOTNICKA IRENA SZCZECIN PL.17.EFG.01670
52 STANISŁAWEK REMIGIUSZ POZNAŃ PL.13.EFG.01516
53 SULIKOWSKI MARIUSZ GDAŃSK PL.11.EFG.01304
54 SZAREJKO KRZYSZTOF BEZRZECZE (WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE) PL.17.EFG.01673
55 SZCZEPAN MARIUSZ KRAKÓW PL.12.EFG.01393
56 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF KIELCE PL.17.EFG.01663
57 TRUDZIŃSKA MAŁGORZATA KONIN PL.11.EFG.01133
58 URBAN DANIEL OSTRÓW WIELKOPOLSKI PL.16.EFG.01636
59 URBANIAK HALINA KATOWICE PL.11.EFG.01169
60 WARISCH BEATA KRAKÓW PL.11.EFG.01274
61 WASILEWSKI ARKADIUSZ BYDGOSZCZ PL.11.EFG.01302
62 WOJCIECHOWSKI WIESŁAW WARSZAWA PL.10.EFG.00943
63 WOJEWODA PRZEMYSŁAW WARSZAWA Pl.12.EFG.01371
64 WOŹNIAK-WRÓBEL WIOLETTA KONIN PL.11.EFG.01134
65 WÓJCICKA AGNIESZKA WARSZAWA PL.11.EFG.01174
66 WYRWA HENRYK KRZESZOWICE PL.11.EFG.01044
67 ZAWADZKA PAULINA  WARSZAWA PL.17.EFG.01662
68 ZDULECZNA LUCYNA KRAKÓW PL.07.EFG.00238
69 ZIAJA GABRIELA TARNÓW PL.10.EFG.01020
70 ŻĄDŁO JAROSŁAW LUBIEŃ PL.08.EFG.00752

 

Certyfikowani Specjaliści ds. Ubezpieczeń

 

LP NAZWISKO I IMIĘ MIEJSCOWOŚĆ NR LICENCJI
1 DZIUBA AGATA WARSZAWA PL.14.U.003
2 FULNECZEK MARIUSZ WARSZAWA PL.14.U.001
3 SĘK STANISŁAW WARSZAWA PL.14.U.004
4 ZUBCZYŃSKI ROBERT WARSZAWA PL.14.U.002