Remigiusz Krzyżanowski

Remigiusz Krzyżanowski

Certyfikowany Doradca Finansowy – EFG® i EFC®
Numer licencji: PL.10.EFC.00090

Ukończył studia licencjackie oraz studia magisterskie na kierunku Finanse i Bankowość o specjalności Finanse i Inwestycje Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Studiował Zarządzanie Strategiczne MBA na Oxford Brookes University, The Polish Open University w Krakowie. Ukończył kurs maklerski Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz studium podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu i uzyskał licencję II stopnia EFC – European Financial Consultant, przy European Federation of Financial Professionals.
Ukończył Technikum Górnicze w Zespole Szkół Górniczo-Elektrycznych w Jastrzębiu-Zdroju, z tytułem technika mechanika o specjalności eksploatacji maszyn i urządzeń mechanicznych górnictwa podziemnego.
Ponad 22 lata prowadził własną działalność gospodarczą realizując m.in. kontrakty doradztwa biznesowego. Od 2007 r. zawodowo związany z branżą finansowo – ubezpieczeniową. W latach 2017- 2023 pełnił funkcję członka zarządu startupów z branży finansowej. Specjalizuje się w pozyskiwaniu kapitału do celów inwestycyjnych.
Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie, coachingowe i mentorskie.
Ukończył liczne kursy i szkolenia specjalistyczne m.in. z zakresu zarządzania czasem, motywacji, samodyscypliny, technik NLP, negocjacji i sprzedaży.