Krzysztof Szymański

Krzysztof Szymański

Certyfikowany Ekspert w doborze produktów finansowych

European Financial Guide – EFG®

Nr licencji: PL.17.EFG.01663

Każdy klient szukający finansowania chciałby uzyskać go szybko, tanio i dobrze.

Jeżeli potrzebujesz uzyskać kredyt na cel związany z nieruchomością lub potrzebujesz finansowania dla swojej firmy to jesteś w dobrym miejscu.

Nazywam się Krzysztof Szymański i ponad 10 lat zajmuje się doradzaniem klientom dokonywania lepszych wyborów finansowych. Doradzając klientom rozwiązania finansowe zauważyłem, że wiele osób podejmuje decyzje finansowe nieracjonalnie bez kalkulatora w ręku. Często wybór banku czy instytucji finansowej zależy od tego co aktualnie jest reklamowane w telewizji lub za namową bankowca… no wiesz każdy z nas ma swoja „znajomą” w banku. Lecz jednak jakie mamy szansę na dokonanie dobrego wyboru poznając tylko jedną opcję finasowania, jednej czy dwóch instytucji finansowych? Prawie zerowe…

Czy nie powinno to wyglądać inaczej? Dokonanie złego wyboru finansowego na przestrzeni lat może nas kosztować dziesiątki czy nawet setki tysięcy złotych i może uwierać nas jak kamień w bucie. Nie każdy z nas musi zostać finansistą. Stąd moja rola pokazania Ci jak krok po kroku sfinansować zakup nieruchomości czy uzyskać finansowanie dla firmy takie które będzie łatwe do spłaty i Cię nie pogrąży.

Jako doradca finansowy doradzam w następujących obszarach:

– kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz budowę

– kredyty dla firm na cele operacyjne i inwestycyjne

– leasing

– faktoring

Dzięki współpracuje z ponad 30 bankami i instytucjami finansowymi zwiększasz swoje szanse na uzyskanie korzystanego finansowania.

Nie musisz być na łasce i niełasce banków od teraz to Ty wybierasz. Już podczas pierwszego spotkania doradca w oparciu o Twoje oczekiwania i możliwości pokaże Ci możliwe do uzyskania rodzaje finasowania i rekomenduje Ci najlepsze opcje. Ty w oparciu o wskazówki doradcy finansowego dokonujesz świadomego wyboru tego co jest dobre dla Ciebie.

Poznajmy się bliżej. Odwiedź koniecznie moją stronę internetową www.finatio.pl lub zadzwoń do mnie i spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoich finansach 691 895 408