“The future of personal finance and how to benefit from developing trends”

Facebookpinterestlinkedin

SuperWebinar, darmowa konferencja online poświęcona przyszłości finansów osobistych.

W sobotę 3 listopada 2018 roku odbędzie się SuperWebinar, darmowa konferencja online poświęcona przyszłości finansów osobistych. SuperWebinar zatytułowany “The future of personal finance and how to benefit from developing trends” zacznie się o 15:00 czasu londyńskiego (16:00 czasu polskiego) i potrwa do 19:15 (20:15 czasu polskiego). Program konferencji wraz z konwerterem stref czasowych znajduje się tutaj: https://superwebinar.thefinancialmanifesto.com/program.

Konferencja odbędzie się w języku angielskim. 

SuperWebinar jest przeznaczony dla wszystkich, którzy są zainteresowani efektywnym zarządzaniem finansami osobistymi. Udział powinni wziąć: Licencjonowani Doradcy Finansowi, zarówno osoby zatrudnione na etacie, jak i przedsiębiorcy. Szczególnej uwadze nasze wydarzenie polecamy tym, którzy:

 • czują, że powinni poprawić własną sytuację finansową,
 • muszą podjąć w najbliższej przyszłości istotne decyzje finansowe,
 • chcą zaoszczędzić pieniądze,
 • szukają okazji inwestycyjnych,

Mówcy z Wielkiej Brytanii, USA i Polski przygotowali znakomite 20 minutowe prezentacje z 10 minutowymi blokami na pytania. Prezentacje poruszają takie finansowe zagadnienia jak planowanie finansowe, finansowy coaching, budżetowanie, zarabianie i oszczędzanie, podatki, inwestowanie, nowe technologie i fintech. Finanse będą zaprezentowane z różnych interesujących aspektów: kulturowego, psychologicznego, technologicznego i ekonomicznego.

Uczestnicy SuperWebinaru ‘The future of personal finance and how to benefit from developing trends’ nauczą się:

 • Jak systemy finansowe będę ewoluowały i jak się do tego przygotować,
 • Czy Bezwarunkowy dochód podstawowy (Universal Basic Income) jest skutecznym rozwiązaniem i co to oznacza dla naszej kondycji finansowej,
 • Jakie są reguły planowania finansowego i jak powinniśmy je wykorzystać dla własnych celów,
 • Jak się wydostać z długów,
 • Jak oszczędzać,
 • Jak zacząć inwestować i więcej zarabiać,
 • Jak sobie radzić z niepewnością w finansach,
 • Jak wykorzystać najnowsze osiągnięcia technologiczne w zarządzaniu finansami,
 • Jak automatyzacja w finansach może nam pomóc w lepszych ich zarządzaniu,
 • Jakie są najnowsze trendy w zarządzaniu finansami.

 

Lista występujących w SuperWebinarze znajduje się tutaj: https://superwebinar.thefinancialmanifesto.com/superwebinar-speakers

 

Najlepszym sposobem do przewidzenia przyszłości, jest jej tworzenie, jak powiedział Peter Drucker, autorytet w dziedzinie zarządzania. („The best way to predict the future is to create it.”)

Inteligencja finansowa jest darem i umiejętnością właściwego obchodzenia się z pieniędzmi. Może być naturalna, wrodzona, a może być też nabyta i rozwinięta w procesie edukacji. Dotyczy umiejętności wyborów finansowych na podstawie danych finansowych. Jest tożsama z uświadamianiem sobie konsekwencji własnych wyborów finansowychk.” – zauważa dr Andrzej Fesnak, EFC®, jeden z mówców SuperWebinaru.

O firmie The Financial Manifesto, organizatora SuperWebinaru

Misją The Financial Manifesto jest transformacja światowych finansów, z systemów często niesprawiedliwych lub skorumpowanych stanowiących przyczyny cierpienia przeciętnych ludzi, w efektywne i transparentne narzędzie osobistego i społecznego dobrobytu.

Osiągniemy ten cel poprzez edukację finansową, projekty biznesowe, kampanie społeczne oraz działających w oparciu o sztuczną inteligencję e-doradców finansowych.

The Financial Manifesto zrodził się z dwóch wielkich idei:

 1. Marzenia o lepszym świecie i lepszym społeczeństwie, gdzie nie ma miejsca na niczym nieuzasadnione nierówności, czy to w Londynie, Warszawie, Johannesburgu czy Nowym Jorku lub Delhi, czy jakimkolwiek innym miejscu na świecie. Przyczyną przepaści pomiędzy bogatymi i biednymi jest często brak edukacji finansowej oraz mobilności społecznej.
 2. Marzenie o lepszym życiu, w którym pieniądze nie są źródłem stresu lecz drogą do osiągania wielkich i szlachetnych celów, a lepsze i efektywne zarządzanie pieniędzmi prowadzi do osobistego dobrostanu.

Finanse to system. I jak w każdym systemie, jeżeli chcemy być uczciwi, a zarazem efektywni, działać sprawnie i realizować  zarówno społeczne jak i indywidualne cele – musimy rozumieć system i funkcjonować według ustalonych zasad. Każdy z nas, a nie tylko niektórzy.

Ostatnie – ale równie istotne.  Aby generować pieniądze i efektywnie nimi zarządzać musimy być przedsiębiorczy, proaktywni, sumienni i zdyscyplinowani. Musimy rozwijać ducha przedsiębiorczości, musimy się angażować w proces ciągłej edukacji.

Więcej informacji:

Andrzej Manka, Mobile: +44 (0) 75 41 594 243, Email: joinus@thefinancialmanifesto.com

Więcej o SuperWebinarze czytaj na:

https://superwebinar.thefinancialmanifesto.com

 

Facebookpinterestlinkedin