Robert Kaczmarek

Robert Kaczmarek

Certyfikowany Doradca Finansowy – EFG (Nr licencji: PL.16.EFG.01619)

W PZU Życie SA pracuję od 1994 r. i specjalizuję się w tworzeniu długoterminowych planów ubezpieczeniowo-inwestycyjnych. Pośredniczyłem przy zawieraniu tysięcy umów tego typu. Część z nich zakończyła się już wypłatą świadczeń pieniężnych na prywatne emerytury, za nieszczęśliwe wypadki lub utratę zdrowia, a także uposażonym po śmierci ubezpieczonego, na utrzymanie dotychczasowego standardu życia. Ubezpieczenia dopasowuję do aktualnych potrzeb życiowych – przeprowadzam analizę potrzeb, doradzam wybór najlepszego rozwiązania, aby w końcu, w razie wystąpienia zdarzenia, pomóc w realizacji roszczeń z polisy.

Dążę do tego, aby świadczone przeze mnie usługi satysfakcjonowały wszystkich moich Klientów. Poświęcam im wiele uwagi i czasu, aby zrozumieć ich potrzeby. Moje doradztwo nie kończy się na jednorazowym spotkaniu. Ważne jest dla mnie, żeby Klient był profesjonalnie obsłużony na każdym etapie.
Poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach, a nade wszystko wskutek wieloletniego doświadczenia zawodowego, moi Klienci mogą być pewni, że otrzymują solidne i fachowe doradztwo.

tel.: (+48) 601 796 871