Patronat Honorowy nad 15. FinTech & 14. InsurTech Digital Congress

Facebookpinterestlinkedin
EFFP Polska ma przyjemność poinformować o objęciu Patronatem Honorowym tegorocznej edycji FinTech Digital & InsurTech Digital Congress.
15. FinTech & 14. InsurTech Digital Congress odbędzie się już 14 czerwca 2024 r. w hotelu The Westin Warsaw. Eksperci branż fintech i insurtech spotkają się, aby przeanalizować kluczowe trendy wpływające na rozwój technologii sektora finansowego i ubezpieczeniowego.
Myślą przewodnią nadchodzącej edycji będzie Embedded Finance and the Rise of Insurtech. Kongres zainauguruje blok poświęcony dynamicznie zmieniającemu się krajobrazowi biznesowemu oraz wyzwaniom i szansom jakie pojawiają się w nowym otoczeniu. Eksperci zbadają proces adaptacji fintechów i insurtechów do zmieniających się realiów. Pojawią się zagadnienia związane m.in. ze zmianami w embedded finance oraz modelami ubezpieczeniowymi i finansowymi, ewolucją produktów embedded, czynnikami wpływającymi na rozwój insurtech i nowymi perspektywami inwestycyjnymi sektora oraz postrzeganiem bancassurance przez pryzmat wykorzystania technologii przez banki. Następnie akcent dyskusji przeniesiony zostanie na trendy i praktyczne wykorzystanie embedded finance i embedded insurance. Prelegenci porozmawiają o strategiach zwiększania rentowności i dopasowania produktu w obszarze embedded finance i embedded insurance, metodach inkorporacji tych produktów do oferty w sposób opłacalny, przyczynach oporu klientów wobec embedded insurance, technikach skutecznego włączania tych produktów w proces zakupowy poprzez aplikacje wielofunkcyjne, wyzwaniach związanych z otwartością banków na online’owe kredyty dla nowych klientów, a także o sposobach zaspokojenia oczekiwań pokolenia Z poprzez emocjonalne angażowanie klienta i ewolucję modeli biznesowych.
Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://fintechdigitalcongress.pl/
Facebookpinterestlinkedin