Nowość na rynku wydawniczym „Instytucje bankowe i niebankowe na rynku detalicznych usług finansowych w Polsce”

Facebookpinterestlinkedin

Zachęcamy do zapoznania się z nowością na rynku wydawniczym -monografią autorstwa Profesora Krzysztofa Waliszewskiego i dr hab. Iwony Doroty Czechowskiej „Instytucje bankowe i niebankowe na rynku detalicznych usług finansowych w Polsce”.

Monografia podejmuje ważny i aktualny temat rynku detalicznych usług finansowych od strony instytucjonalnej z naciskiem na wskazanie ewolucji regulacji prawnych poszczególnych segmentów tego rynku, danych rynkowych prezentujących skalę działania poszczególnych instytucji oraz temat rosnącej ochrony konsumenta korzystającego z usług poszczególnych instytucji finansowych z uwzględnieniem europeizacji prawa ochrony konsumenta. Monografia jest adresowana do naukowców, studentów i doktorantów, ale także praktyków – pracowników instytucji finansowych: bankowych, pozabankowych i parabankowych. Jest źródłem wiedzy o rynku detalicznych usług finansowych w Polsce – instytucjach finansowych i ofe.

Link do strony wydawnictwa: https://cedewu.pl/Instytucje-bankowe-i-niebankowe-na-rynku-detalicznych-uslug-finansowych-w-Polsce-p2443?fbclid=IwAR1G2TJU-d5IkejnohQPZ_WnKk5Ws1GuXx8Wdn7DI9dZHL3sMnQrRh5o-F0

Facebookpinterestlinkedin