Certyfikowany Doradca

Wyrwa Henryk

Certyfikowany EFG, licencja  nr 427

Specjalizuję się głównie w doradztwie finansowo-ubezpieczeniowym – w branży od ponad 15 lat. Posiadam 3 biura  – gdzie głównie moja firma sprzedaje ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe.

Lokalizacja biur : Chrzanów ul . Oświęcimska 102 , Krzeszowice ul. Walkowskiego 2, Kraków ul. Miłkowskiego 23/6, szczegóły na mojej stronie internetowej:

www.ubezpieczeniac1.pl

Jestem zwolennikiem innowacji w technologii internetowej i każdy klient może sam sobie kupić ubezpieczenie jakie potrzebuje przez stronę:

http://www.bezpieczny.pl

Jeżeli wprowadzi mój kod: 26694  będzie miał dodatkowe 10 % zniżki

Obsługuję Regiony: Małopolski, Śląski oraz Podkarpacki.

Doradzam klientom jak skutecznie obniżyć koszty oraz pomnożyć bezpiecznie wolne środki. Mam ponad 3000 zadowolonych klientów.

Na rynku  finansowo ubezpieczeniowym następują duże zmiany, a ja staram się być ciągle na bieżąco – dlatego uczestniczę w wielu szkoleniach, aby dzięki temu podnosić jakość obsługi swoich klientów.

W inwestycjach stawiam na bezpieczeństwo  oraz  zgodne z prawem Polskim  odpisy podatkowe – dzięki IKZE klient otrzymuje zwrot zapłaconego podatku w skali  jakiej się  rozlicza, a dzięki IKE klient pomnaża swoje środki  bez podatku od zysków (Belka), nie wszyscy o tym wiedzą  i nie korzystają z ustawowych limitów.

Mobile: 507 073 862

Mail: wyrwah@vp.pl      henryk.wyrwa@ubezpieczeniac1.pl

FAX:123490983