Certyfikowany Doradca

Woźniak – Wróbel Wioletta

mgr Wioletta Woźniak – Wróbel

Absolwentka Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi. Na rynku finansowym funkcjonuje od 2008 roku. Od 2009 roku związana z międzynarodową Grupą Kapitałową DSA Investment S.A. we Wrocławiu.

Absolwentka Europejskiej Akademii Planowania Finansowego w Warszawie.

Certyfikowany niezależny międzynarodowy Doradca  Finansowy EFG (kwalifikacje zawodowe honorowane na terenie Unii Europejskiej)

Nr licencji:  PL.11.EFG.01134.

Jestem członkiem Europejskiej Federacji Doradców Finansowych. Działam w imieniu i na rzecz Klienta indywidualnego oraz sektora VIP. Specjalizuję się w tworzeniu i doborze planów finansowych oraz zabezpieczeniu emerytalnym na przyszłe lata. Od 2009 roku współpracuje z VOTUM S.A. – największy w  Europie  podmiot profesjonalnie pomagający ofiarom wypadków komunikacyjnych .Doradztwo przy roszczeniu odszkodowań powypadkowych.

Gwarantuję klientom etykę zawodu niezależnego Doradcy finansowego – poufność, rzetelność, kompetencje. Pomagam odnaleźć się w zawiłych regułach rynku finansowego i wybrać odpowiednie instrumenty.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani pomnażaniem środków finansowych oraz zabezpieczeniem swojej rodziny i firmy przed niespodziewanymi zdarzeniami lub potrzebujecie pomocy przy roszczeniu odszkodowawczym powypadkowym zapraszam do współpracy.

Telefon kontaktowy + 48  661 535 506

E-mail:  wioletta.wozniak-wrobel@effp.pl

Region: Wielkopolska i nie tylko.