10. FinTech & 9. InsurTech Digital Congress

Facebookpinterestlinkedin

Mamy przyjemność poinformować, że European Federation of Financial Professionals – EFFP Polska objęła Patronatem Honorowym kolejną edycję FinTech & InsurTech Digital Congress, która odbędzie się 29-30 września 2021 r. w formule hybrydowej: stacjonarnie w hotelu The Westin Warsaw oraz w formie transmisji online.

Podczas 10. FinTech & 9. InsurTech Digital Congress eksperci i kluczowi przedstawiciele branży fintech i insurtech w Polsce dokonają podsumowania aktualnych trendów i czynników kształtujących kondycję sektora.

Myśl przewodnią dla wrześniowego kongresu stanowić będzie Fintech 2.0 – nurt, w którym fintech stanowi główny element wkomponowany w modele budowania wartości w biznesie. Panel inauguracyjny oparty zostanie o analizę nowej fali, zgodnie z którą fintech stał się powiązany z gospodarką i stał się częścią dużego ekosystemu. Na podstawie praktycznych case’ów zgłębiony zostanie proces kształtowania się dojrzałego fintechu oraz atrakcyjność polskich fintechów z punktu widzenia inwestorów. W kolejnych częściach poruszone zostaną tematy dotyczące percepcji rozwiązań fintech i insurtech przez tradycyjne podmioty na rynku. Pojawią się takie elementy jak m.in. wyzwania w budowaniu fintechów nowej ery, kondycja polskich fintechów, nowe modele biznesowe banków, akceleracja Embedded Finance & Insurance, inwestycja w insurtechy, Insurance as-a-service.

Skomentowane zostaną zagadnienia dotyczące innowacji – w jaki sposób innowacje powinny być wdrażane i finansowane, jak prowadzone są inwestycje, w co warto inwestować w Polsce i w Europie. Segment Fintech & InsurTech Stage. Best practice sharing zawierać będzie najciekawsze use case’y, w ramach których przedstawione zostaną najbardziej transformujące, najbardziej popularne i przynoszące największe zyski rozwiązania technologiczne wykorzystywane w branży finansowej i ubezpieczeniowej.

W kolejnych panelach prelegenci pochylą się nad tematyką wykorzystania danych w obszarze ubezpieczeń i sektorze finansowym oraz dokonają ewaluacji hybrydowych i cyfrowych doświadczeń klienta i komunikacji z klientem w 2022 r. Eksperci porozmawiają również o rozwoju i budowaniu wartości na rynku płatności. Nie zabraknie także niezwykle istotnych w dzisiejszej rzeczywistości zagadnień dotyczących telemedycyny i upowszechniania się rozwiązań telemedycznych oraz ich powiązań z branżą ubezpieczeniową.

FinTech & InsurTech Digital Congress jest kluczową pozycją na mapie branżowych eventów. Wydarzenie skierowane jest dla przedstawicieli sektora bankowego i ubezpieczeniowego, fintechów, insurtechów, firm pożyczkowych, kancelarii prawnych, inwestorów, firm technologicznych, IT, startupów oraz przedstawicieli administracji państwowej i firm doradczych.

Strona wydarzenia: https://fintechdigitalcongress.pl/

Kongres jest realizowany w ramach działalności MMC Polska organizującej prestiżowe kongresy, konferencje, warsztaty i szkolenia biznesowe dedykowane kadrze menadżerskiej oraz zarządom firm. Więcej na www.mmcpolska.pl.

 

Facebookpinterestlinkedin