Zięba – Szklarska Marta

Od 2002 roku związana jest ze ŚWIATEM KADR,  firmą świadczącą usługi doradztwa personalnego i gospodarczego w kraju i za granicą. Spółka ta, prowadzi projekty doradcze dla przedsiębiorstw, dotyczące optymalizacji i restrukturyzacji działalności w obszarze Human Resources Management (Praca Tymczasowa tzw. INTERIM, Rekrutacja i Selekcja Pracowników, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Outsourcing Kadrowo-Płacowy, Audyty HR), oraz w obszarze działalności finansowo-administracyjnej i organizacyjnej przedsiębiorstw  (Biuro Rachunkowo-Księgowe, Doradztwo Prawne i Podatkowe – w partnerstwie, Doradztwo dla MSP).

Jest Certyfikowanym Doradcą Finansowym – EFG® i EFC® ( Nr licencji: PL 07EFC00032 ).

Prowadzi w EAFP wykłady z zakresu doradztwa gospodarczego (księgowość i finanse, doradztwo personalne, human resources, zasady pracy tymczasowej)  oraz w ramach konferencji i seminariów, m.in. w Polskim Towarzystwie Ekonomicznym, na Polskim Forum Finansowym .

Pełniła rolę eksperta w unijnym projekcie AlterPraca. Związana jest również z działalnością na rzecz Klubu Przedsiębiorców i Ekspertów PTE, Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia, European Federation of Financial Professionals Poland i Stowarzyszenia Edukacji Konsumentów.