Wyrwa Henryk

Certyfikowany EFG, licencja  nr 427

Specjalizuję się głównie w doradztwie finansowo-ubezpieczeniowym – w branży od ponad 20 lat.

Posiadam biuro w Krzeszowicach na ul. Walkowskiego 2 – gdzie głównie moja firma sprzedaje ubezpieczenia majątkowe, firmowe ,komunikacyjne i życiowe.

Jestem zwolennikiem innowacji w technologii internetowej i każdy klient może sam sobie kupić ubezpieczenie jakie potrzebuje przez stronę.

szczegóły na moich stronach internetowych:

www.ubezpieczeniac1.pl

http://www.ubezpieczeniakrzeszowice.eu

http://www.ubezpieczpsa.eu

Dzięki technologii internetowej mogę obsłużyć klienta z całej Polski. Jak klient będzie potrzebował pomocy w doborze produktu ubezpieczeniowego poprzez stronę poprosi mnie o pomoc  i w dogodnym dla mnie oraz klienta czasie jestem mu w stanie coś pomóc lub doradzić.

Doradzam klientom jak skutecznie obniżyć koszty oraz pomnożyć bezpiecznie wolne środki. Mam ponad 3000 zadowolonych klientów.

Na rynku  finansowo ubezpieczeniowym następują duże zmiany, a ja staram się być ciągle na bieżąco – dlatego uczestniczę w wielu szkoleniach, aby dzięki temu podnosić jakość obsługi swoich klientów.

W inwestycjach stawiam na bezpieczeństwo  oraz  zgodne z prawem Polskim  odpisy podatkowe – dzięki IKZE klient otrzymuje zwrot zapłaconego podatku w skali  jakiej się  rozlicza, a dzięki IKE klient pomnaża swoje środki  bez podatku od zysków (Belka), nie wszyscy o tym wiedzą  i nie korzystają z ustawowych limitów.

Mobile: 507 073 862

Mail: henryk.wyrwa@ubezpieczeniac1.pl