Kaczmarek Robert

Od 1994 roku specjalizuję się w Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń na Życie SA. w tworzeniu planów ubezpieczeniowo-inwestycyjnych dla całych rodzin na długie lata.

Pośredniczyłem przy zawieraniu tysięcy umów tego typu. Część z nich zakończyła się już wypłatą świadczeń pieniężnych emerytalnych, wypadkowych lub zdrowotnych.

Jak obliczyłem łączna kwota do wypłaty moim Klientom – w postaci „prywatnych emerytur”, pieniędzy dla dzieci na start w dorosłe życie lub  za zdarzenia wypadkowe i chorobowe – wynosi teraz minimum 35 mln zł.

Polisy dopasowuję do aktualnych potrzeb życiowych. Przeprowadzam analizę potrzeb, doradzam wybór najlepszego rozwiązania, aby w końcu nadzorować wypłatę należnego świadczenia pieniężnego. Dążę do tego, aby świadczone przeze mnie usługi satysfakcjonowały wszystkich moich Klientów. Poświęcam im wiele uwagi i czasu aby zrozumieć ich potrzeby. Moje doradztwo nie kończy się na jednorazowym spotkaniu. Ważne jest, aby Klient był profesjonalnie obsłużony na każdym etapie współpracy z PZU ŻYCIE SA.

Poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach oraz członkostwie w Stowarzyszeniu EFFP, a nade wszystko wskutek wieloletniego doświadczenia zawodowego, moim Klienci mogą być pewni, że otrzymują solidne i fachowe doradztwo.

Zapraszam – tel. kom. (+48) 601 796 871   rokaczmarek@agentpzu.pl